запрет купания

Заборона на купання у морі в Чорноморську на Одещині продовжує діяти.

Про це повідомив міський голова Чорноморська Василь Гуляєв, передає УСІ.

Так, станом на середу, 24 травня, купатись у морі в Чорноморську заборонено.

“Ця заборона накладена військовими. Сьогодні є багато розмов про те, що в Одесі можна купатись. Це не так. Вчора була нарада Одеської ОВА — це питання підіймали, але звісно в Одесі це питання розглядається. Чому? В Одесі є так звані хвилеломи. У Чорноморську їх нема”, — розповів Василь Гуляєв.

За його словами, наразі пріоритет це безпека містян та гостей міста.

Зазначимо, питання щодо купання у Чорноморську ще буде розглядатись. Але наразі для цього немає належних умов.

Штормове попередження: в Одесі прогнозують грози і туман

Світ

  • Україна запустила англомовне видання для країн Заходу
    Україна запустила англомовне видання для країн Заходу

    Державне підприємство Мультимедійна платформа іномовлення України (МПІУ) запустило інформаційно-розважальну цифрову платформу The Gaze, яка англійською мовою буде знайомити західну аудиторію з подіями в Україні. Про це повідомив міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко на своєму Telegram-каналі.

    За його словами, МПІУ запускає The Gaze, щоб знайомити західну аудиторію “з феноменом країн нової Європи та України як її складової, з її людьми, історією, природою, культурою, політикою, економікою та впливом на глобальне майбутнє”.

    “Ключова задача The Gaze – стати тим інформаційним простором, де українські наративи, герої, історії будуть органічно представлені через теми й цінності цікаві та зрозумілі широкій аудиторії західного світу, для якого частина Європи на схід від Берліна поки що залишається terra incognita”, – зазначив він.

    Платформа The Gaze, крім веб-сайту, має Youtube-канал та сторінки у Facebook, Instagram, Twitter.

    Генеральна директорка ДП МПІУ Юлія Островська повідомила, що робота над створенням нового медіа розпочалась минулого року. МПІУ провела низку досліджень та розробила кілька концептуальних рішень, щоб визначити запити іноземних читачів та глядачів.

    У Мінцифри повідомили, що ключова аудиторія проекту має збігатися з переліком держав, які надають Україні найбільшу підтримку під час війни і мають великий інтерес до України: США, Велика Британія, країни ЄС та Канада. Контент розраховано на широку аудиторію, представники якої є активними користувачами соціальних мереж та звикли до інтерактивної форми подачі матеріалу.

    За матеріалами: Корреспондент.net.