В 133-ем избирательном округе (Киевский район Одессы) наконец подсчитаны все голоса избирателей.

По информации Центральной избирательной комиссии, в этом округе победу одержал самовыдвиженец Игорь Марков, лидер партии «Родина». Он набрал 26,6% (22 349) голосов, опередив своего главного конкурента, представителя Партии регионов Алексея Гончаренко, на 6,14% (более 5 000 голосов).

Отметим, что Игорь Марков является пророссийским политиком, который уже в течение нескольких лет двигает идею интеграции с Россией. Ввиду присутствия в новом парламенте националистов, Верховной Раде нужен такой депутат, который будет оказывать им противодействие.

Економіка

  • Alexandrion: з Румунії з любов’ю
    Alexandrion: з Румунії з любов’ю

    Справжнім коньяком вважається напій, виготовлений у французьких гуральні з одного з трьох сортів винограду за певною місцевим регламентом технології. Створений за аналогічною рецептурою міцний напій, згідно з міжнародними правилами, може маркуватися виключно як «виноградний бренді». Але ми звикли називати саме коньяками популярні сорти, виготовлені, наприклад, у Вірменії чи в Україні. У цій статті ми розповімо про відомого в Європі виробника з Румунії, який випускає різноманітні благородні алкогольні напої, у тому числі виноградний бренді. А тим, кого цікавить актуальна ціна Alexandrion та хто хоче особисто переконатися в унікальних смакових якостях, чи варто відвідати онлайн-маркет Маудау.
    Читати далі