Депортація українців

Так званий губернатор Запорізької області Євген Балицький визнав примусову депортацію українських громадян та натякнув на те, що окупаційні війська страчують українців.

«Окупаційний губернатор Запорізької області Євген Балицький відкрито визнав, що російська влада примусово депортує громадян України, які виступають проти вторгнення росії в Україну або «ображають» росію, і, можливо, натякнув на страти українських громадян без судового розгляду російськими окупаційними військами», – повідомив Інститут вивчення війни (ISW) у своєму звіті за 21 лютого.

Про це російський посіпака розповів в інтерв’ю, опублікованому 20 лютого. Він виправдовує ці дії, стверджуючи, що насильницька депортація українських сімей була здійснена для їхньої власної вигоди, оскільки окупаційній владі довелося б «впоратися» з ними «жорсткішим» способом у майбутньому, інакше інші проросійськи налаштовані громадяни їх би вбили.

Гауляйтер також заявив, що окупаційній владі довелося прийняти «надзвичайно жорсткі рішення, про які він не буде говорити».

В ISW впевнені, що такі заяви «свідчать про те, що російські депортаційні кампанії частково спрямовані на русифікацію населення в окупованій Україні шляхом примусу та страху».

Болгарія прагне розслідувати злочини кремлівського режиму

 

Економіка