Спасо-Преображенский собор в Болграде

Болградська громада бере участь у Міжнародному проєкті «United for Ukraine» (Об’єднуємося для України), мета якого – допомогти українським громадам знайти партнерів за кордоном і налагодити з ними довготривалі дружні стосунки, повідомляє кореспондент «Топора».

Днями на сайті проєкту з’явився профіль Болградської громади. Сторінка розповідає про історію громади, її географічне розташування та природні ресурси, економіку, міжнародне співробітництво та реалізація міжнародних проєктів, стратегію розвитку. Важливу частину у створеному профілі займає інформація про людей, які тут мешкають, волонтерський рух, опис життя громади після початку повномасштабного вторгнення росії. Інформація супроводжується яскравими фото.

Відзначимо, що «United for Ukraine» – це ініціатива Шведсько-українського проєкту «Підтримка децентралізації в Україні» (SALAR, SKL International), мета якої – налагодження довготривалих партнерських відносин між українськими громадами та муніципалітетами за кордоном. Проєкт втілюється в життя у партнерстві з декількома шведськими організаціями, Інститутом міста Львова, Палатою місцевих рад, Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України, Асоціацією українських міст.

Передбачається, що встановлені з допомогою участі в проєкті нові зв’язки підтримають українські громади під час війни та сприятимуть розвитку після її закінчення.

Додамо, що на сайті вже можна ознайомитися з профілями близько шістдесяти громад. Одеська область поки що представлена Болградською та Балтською громадами.

Політика