Олександр Кацуба, Александр Кацуба

Пріоритетом державної політики забезпечення Збройних сил має бути максимальне завантаження українського бізнесу військовим замовленням. Це дозволить розвивати економіку та знизити залежність від наших партнерів. Про це в інтерв’ю заявив підприємець, експерт по енергетиці Олександр Кацуба.

На думку Кацуби, держава може за потреби збільшувати податки, але тоді логічно залишатиме більшість зібраних податків саме в Україні. “Ми всі розуміємо, що війна – це дуже дорога справа. Ми розуміємо, що Україна власним коштом оплачує грошове забезпечення військових, постачання форми та амуніції, пальне, їжу, багато іншого. Тому держава може і повинна за потреби підвищувати податки. Але це не має бути рух в один бік. Ми можемо завантажити бізнес виробництвом необхідних армії товарів, переглянути пріоритети бюджетної політики, знизити залежність від наших партнерів. У нашій ситуації підтримувати національного виробника – здоровий глузд”, вважає підприємець.

Ми не можемо на 100% покладатися на наших партнерів. Жодного “економічного дива” під час війни не станеться – це неможливо. Тобто доведеться використовувати той ресурс, який уже має Україна. Що краще ми зробимо, то швидше зупинимо спроби Росії нас знищити.

 “Левову частку замовлення має отримувати український бізнес, щоб забезпечувати робочі місця та повертати ці ж гроші в економіку у вигляді зарплат та до бюджету у вигляді тих самих податків.”, – розповів Кацуба.

 Олександр Кацуба – український підприємець, експерт у сфері енергетики, власник компанії “АЛЬФА ГАЗ”. З його повною біографією можна ознайомитись в цій статті.

Економіка