Жителі села Саф’яни Ізмаїльського району занепокоєні засміченістю узбіч і порушенням санітарного стану біля їхнього населеного пункту. Причиною брудних узбіч є водії великовантажного транспорту, які викидають сміття, перетворюючи територію на смітник.

Влітку навпроти в’їзду в село Саф’яни було побудовано спеціальний майданчик для відстою великовантажного транспорту. Однак, Службою автомобільних доріг (САД), у межах повноважень якої перебуває дана дорога, не було організовано необхідних умов для перебування водіїв – не облаштовано санітарних зон (душових, туалетів) та відсутні урни для сміття.

Однак, керівників авто, як і САД, ця проблема не турбує. Водії викидають сміття просто неба, де їм заманеться. А на будь-які обурення відповідають одне: «Нам все одно. Сьогодні ми перебуваємо тут, а завтра – уже в іншому місці».

Саф’янівська сільська рада неодноразово зверталася до Служби автомобільних доріг, щоб вони вжили заходів щодо створення необхідних умов для перебування водіїв. Однак, САД своїх зобов’язань не виконує, тому вирішення цього питання лягло на Саф’янівську громаду.

Неодноразово працівники соціальної сфери та управління житлово-комунального господарства Саф’янівської сільської ради власними силами розчищали узбіччя та вивозили сміття на санкціоноване звалище.


Місцеві жителі обурені такою поведінкою і просять вищі органи відреагувати на ситуацію та знайти шляхи її вирішення. А поки дозволяють погодні умови люди самотужки організовують прибирання та продовжують проводити роботи з розчищення.