Владимир Зеленский в Херсоне

Українські війська мають намір продовжувати звільнення окупованих територій країни після де-окупації Херсону. Під час поїздки до Херсону президент України Володимир Зеленський заявив про готовність до миру, але для всієї країни.

Голова держави зазначив, що російські війська втекли з Херсону під тиском українських військових, які оточили їх.

“Ціна цієї війни висока. Люди поранені, велика кількість загиблих. Тому російські війська відійшли або бігли – ми вважаємо, що бігли, бо наша армія оточила ворога, і вони були в небезпеці. і результат – ми сьогодні на Херсонщині”, – заявив Зеленський.

Він зазначив, що Україну не цікавить територія інших країн, а важливою є лише де-окупація українських територій.

“Ми крок за кроком йдемо до всіх тимчасово окупованих територій нашої країни. Звичайно, це важко, це довгий і складний шлях… Ми йдемо далі. Ми готові до миру, але світу для всієї нашої країни. Це територія всієї нашої держави. Ми поважаємо міжнародне право та суверенітет кожної держави, а зараз йдеться про суверенітет нашої держави. Тому ми боремося проти російської агресії”, – зазначив він.

Зеленський підкреслив, що Україна не вірить заявам Росії, яка намагається ввести в оману світову спільноту і продовжить звільняти території, які окупував агресор.

“Не Москва… Нас не цікавить територія інших країн. Нас цікавить лише деокупація нашої країни, наших територій. Тому я не знаю, що буде наступним, але це буде”, – сказав президент.

Джерело: прес-служба ОПУ