Запрет на рыбалку

Завтра, 1 квітня, встановлюється весняно-літня нерестова заборона на любительський та промисловий вилов риби на р. Південний Буг в межах Одеської області, річках Кодима, Тилігул, Великий та Малий Куяльник, Барабой та інших малих річках області з їх придатковими системами (крім водних об’єктів, наданих в користування для цілей аквакультури).

«Весняно-літня нерестова заборона на любительський та промисловий вилов риби встановлюється у зв’язку з їх нерестом на водоймах підконтрольних Управлінню Держрибагентства у Одеській області», повідомив Одеський рибоохоронний патруль.

Додамо, що на більшості річок та водойм області заборона на любительський та промисловий вилов риби встпає у силу з 15 квітня.

З 1 травня по 15 червня заборонять вилов риби у Тилігульському, Григорівському (Малому Аджалицькому), Дофінівському (Великому Аджалицькому), Шаболатському (Будацькому), Сухому і Тузловських лиманах.

Відзначимо, що у період нересту на незаборонених ділянках дозволяється любительське рибальство гачковими знаряддями вилову з кількістю гачків не більше двох на рибалку або спінінгом з однією штучною приманкою з берега.

В Україні реформують рибну галузь

 

Політика