Измаильский дворец спорта

З 9 до 12 березня в Ізмаїлі пройдуть ігри 4 туру Вищої ліги чоловічого чемпіонату України з гандболу. Тур збере всі сім команд дивізіону, щодня з четверга по неділю відбуватимуться по три поєдинки.

Для Ізмаїла це перший досвід проведення матчів національної гандбольної першості. Місцева гандбольна команда «Ізмаїл» була створена тільки перед початком поточного сезону, але вже показує конкурентну гру.

У турнірній таблиці Вищого дивізіону «Ізмаїл» після половини ігор чемпіонату перебуває на третьому місці. Очолює залік харківський «ХАІ-ФГХО», на другому місці хмельницький «ХНУ-ДЮСШ 1», який відстає від лідера на два очки, але має при цьому гру в запасі. Центральна гра туру «ХАІ-ФГХО» – «ХНУ-ДЮСШ 1» відбудеться в заключний день – 12 березня.

Ізмаїльський Палац спорту вперше приймає матчі чемпіонату України з гандболу

Усі ігри туру відбуватимуться на базі Палацу спорту. Спортивну базу Ізмаїла вже використовують для проведення тренувальних зборів клуби української гандбольної Суперліги.

«Ми повністю готові для проведення туру, у нас чудові умови, гарна, нова зала, все готово з організації проживання та харчування, – зазначив головний тренер команди «Ізмаїл» Дмитро Сердюк. – Ми готові зустрічати всі сім команд Вищої ліги. У нас на зборах зараз перебуває «Донбас» із Суперліги, на матчі з ними приїжджав київський «ЦСКА-ШВСМ».

Політика