Ночь в музее

18 травня відзначають Міжнародний день музеїв. Ізмаїл вже котрий рік поспіль долучається до акції та відчиняє для всіх відвідувачів двері своїх музеїв, які працюють до пізнього вечора.

Цього року, у зв’язку з ситуацією в країні, «Ніч у музеї» провела тільки Ізмаїльська картинна галерея Обласного центру естетичного виховання ім. Е.М. Євдокимової.

В рамках заходу відбулося відкриття виставки молодіжної секції Одеської обласної організації НСХУ. На виставці представили 78 робіт живопису, графіки, скульптури та декоративно-ужиткового мистецтва 63 учасників.

Після урочистого відкриття виставки в сусідній залі музею розпочалася концертна програма. Патріотичні українські пісні виконали відомі в місті музиканти та вокалісти – зокрема, «золотий» голос Бессарабії Олена Онищенко, гурт «SG Band», учні музичної школи ім. М. Чембержі, солісти ОЦНК, гурт А-Elite. Виступали і хореографічні колективи Палацу дітей та юнацтва ім. Алли Іванової.

Параллельно в інших залах музею йшла вистава Народного музично-драматичного театру та дитячого театру «Едельвейс» ПК ім. Т.Г. Шевченка (режисерка – Ольга Герасимова), а також проводилися майстер-класи на різноманітні тематики: «Волошкова фантазія», «Аплікація», «Ліплення. Глина», «Гончарство», «Орігамі». У свою чергу, студенти та викладачі ІДГУ виконували малюнок «ALLA PRIMA».

В Ізмаїлі відбувся фестиваль вишиванки

Цього року до участі в акції «Ніч у музеї» вперше долучилися волонтери. При вході до музею розмістився благодійний ярмарок «Ізмаїл – для ЗСУ». Представники волонтерської організації збирали кошти на закупівлю обладнання для українських військових.

Політика