Погоджене рішення про примусову евакуацію з небезпечних територій Харківської області дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, разом з їхніми законними представниками.

Відповідне рішення погодили члени Координаційного штабу з питань проведення обов’язкової евакуації населення в умовах воєнного стану під головуванням віцепрем’єр-міністра Ірини Верещук, повідомляє пресслужба Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій.

“Обов’язкову евакуацію у примусовий спосіб 123 дітей планується здійснити із 36 населених пунктів Богодухівського, Ізюмського, Куп’янського та Чугуївського районів”, – ідеться у повідомленні.

Спочатку евакуйованих планують розмістити у Харкові, а згодом їх прийматиме Волинська область. До проведення евакозаходів долучаться ЮНІСЕФ, а також організація “СОС Дитячі Містечка”.

Евакуація проводитиметься протягом 60 діб. Вона здійснюється безкоштовно.

За детальнішою інформацією можна звернутися на цілодобову гарячу лінію з питань проведення евакуації у Харківській області за номером: 0 800 339 291. Про бажання евакуюватися також можна повідомити на гарячу лінію Мінреінтеграції 15-48 або написати у месенджери WhatsApp/Telegram/Viber на номер: (096) 078-84-33.

Кількість постраждалих внаслідок ракетного обстрілу Харкова зросла до 20

Політика