За інформацією начальника фінансового відділу Болградської районної військової адміністрації Павло Синельникова, до місцевих бюджетів Болградського району за серпень 2022 року (без урахування трансфертів) надійшло 61 мільйон 228,6 тис. грн. Виконання дохідної частини склало 99,4%, повідомляє кореспондент «Топора».

За словами чиновника, найбільшу частину у структурі доходів склали надходження від податку на доходи фізичних осіб – понад 33,5 мільйони гривен. Планові показники були виконані на 127,8 %, додатково отримано маже 7,3 млн. грн., темп росту відносно серпня 2021 року склав 135,6%.

На другому місті надходження по платі за землю – 18,5 млн. грн. (виконано на 82,3 %).

Третю сходинку займають надходження єдиного податку – 6,6 млн. грн. (виконано на 60,3 %).

Перевиконані планові показники надходження акцизного податку (роздрібна торгівля підакцизними товарами). Вони склали 678,10 тис. грн. (виконано на 121,5%).

Надходження податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, також перевищили очікувані результати та склали 587,60 тис. грн. (виконано на 106%).

Але загальний позитивний результат склався завдяки тому, що декілька громад району перевиконали планові показники, в той час, як їхні сусіди не змогли досягти намічених результатів.

Нагадаємо, що на початку вересня заступник начальника Одеської ОВА Дмитро Радулов назвав серед восьми громад Одеської області, які показали свою неефективність в умовах воєнного стану, чотири громади Болградського району: Василівську, Городненську, Криничненську та Кубейську.

Політика