У зв’язку з масованим ракетним ударом по всій території України та тривалою відсутністю електроенергії в Ізмаїлі, як і в багатьох містах, було розгорнуто пункти Незламності. Вони розташувалися у двох пожежних частинах, художній школі та низці адміністративних будівель.

В Ізмаїлі пункти Незламності працюють щодня з 5 ранку до 11 вечора. Сюди можна прийти, обігрітися, закип’ятити воду, підзарядити мобільні телефони та портативні зарядні пристрої. Крім того, тут можна поспілкуватись, обмінятися новинами та отримати підтримку, а це в умовах широкомасштабної агресії російської федерації проти України дуже важливо для кожного українця.


Розташувалися дані пункти у двох пожежних частинах Державної служби з надзвичайних ситуацій по вул. Толбухіна, 19 та Придунайська, 445.

«На сьогоднішній день в Ізмаїльському районі діють 4 пункти Незламності. Вони зосереджені у пожежно-рятувальних підрозділах за адресами: м. Ізмаїл, вул. Адмірала Холостякова 79, м. Вилкове, вул. Моряків – Десантників, 18, м. Рені та вул. Соборна, 32, м. Кілія. У разі потреби будуть відкриті додаткові пункти” – зазначила провідний інспектор Ізмаїльського РУ ГУ ДСНС України в Одеській області Наталія Гошкодер.

Ще один пункт Незламності розташувався у будівлі Ізмаїльської художньої школи по вул. Адмірала Холостякова, 79. Минулої доби його відвідало близько 500 осіб з різних куточків району. Час перебування у пункті – не обмежений. Однак слід пам’ятати, що іншим людям теж потрібно зігрітися і зарядити пристрої.

«Під пункт Незламності у нас задіяно не одне приміщення, – розповідає директор Ізмаїльської художньої школи Ольга Колоянова – обладнано одразу кілька корпусів. Перебувати тут можуть одночасно 30 осіб».

Крім пунктів Незламності в Ізмаїлі відкрито близько 8 стаціонарних пунктів обігріву. Вони розташовані в будівлях колишніх бойлерних, які раніше забезпечували гаряче водопостачання міста. Їх міська влада готувала заздалегідь, враховуючи обставини в країні. Крім цього, розгорнуті й мобільні теплопункти у тих районах, які найдовше залишаються без світла та тепла у разі відключення електроенергії. У стаціонарних пунктах обігріву також можна закип’ятити воду, зарядити мобільні телефони та випити гарячого чаю.