Польско-Украинского экономического форум, Татьяна Бережная

Щонайменше п’ять мільйонів українців втратили роботу за час широкомасштабного вторгнення росії в Україну. Бойові дії тривають там, де було зайнято десять мільйонів працівників.

Про це під час Польсько-Українського економічного форуму заявила заступниця Міністра економіки України Тетяна Бережна, повідомляє відділ зв’язків з громадськістю та засобами масової інформації Мінекономіки.

Крім того, через бойові дії країну покинули вже близько семи мільйонів людей, сотні робітників загинули у боях.

Тому, за словами чиновниці, для стабілізації та відновлення економіки, конче необхідно розвивати ринок праці в Україні, відкривати нові робочі місця, щоб створити умови для повернення додому наших громадян.

Цьому сприяє низка урядових програм, таких, як доступне кредитування для бізнесу, релокація підприємств з небезпечних територій, грантова підтримка розвитку підприємництва єРобота, залучення безробітних до суспільно корисних робіт в рамках проекту «Армія відновлення».

У роботі щодо відновлення України, повернення її громадян додому наша держава розраховує на підтримку міжнародних партнерів. Кожна країна світу, яка готова долучитись до великої програми відновлення України, зможе знайти свій сегмент. Це стосується як інвестиції у відбудову інфраструктури, промислових і соціальних об’єктів, так і підтримки окремих програм, спрямованих на розвиток бізнесу та стимулювання зайнятості.

«Ми прагнемо повернути додому всіх наших громадян, що були змушені виїхати через війну», – наголосила Тетяна Бережна.

Читайте також: Безробітних будут залучати до “Армії відновлення” України

 

Політика