Українські військові у Кліщіївці

 

У соцмережах з’явилася інформація від військових про звільнення від російських окупантів села Кліщіївка, яка розташована в декількох кілометрах на північ від Андріївки.

«Населений пункт КЛІЩІЇВКА остаточно звільнений від російських загарбників силами 80-ої окремої десантно-штурмової бригади, 5 окремої штурмової бригади, Об’єднаної штурмової бригади Національної поліції України «Лють»», – повідомила вчора ввечері 80 окрема десантно-штурмова бригада ДШВ ЗСУ.

Але військові додають, що «противник постійно намагається завдати максимальної шкоди нашим воїнам та працює зі всіх можливих засобів вогневого ураження», а також щиро дякують волонтерам та волонтерським організаціям, які є для них надійним тилом.

Додамо, що згідно з інформацією Генерального штабу ЗСУ станом на сьогоднішній ранок, «Сили оборони продовжують штурмові дії в районі Кліщіївки Донецької області, завдають ворогу значних втрат у живій силі та техніці, закріплюються на досягнутих рубежах».

Також повідомляється, що «Сили оборони України продовжують ведення оборони на сході та півдні України, наступальної операції на Мелітопольському напрямку та наступальних дій на Бахмутському напрямку, знищують ворога, крок за кроком звільняють тимчасово окуповані території, закріплюються на досягнутих рубежах.

В зоні відповідальності ОСУВ «Хортиця» на Бахмутському напрямку Сили оборони успішно відбили атаки противника в районі Білої Гори Донецької області. Противник безуспішно намагався прорвати оборону наших військ в районі Андріївки Донецької області».

Герой України з Болграда повернувся у стрій після важкого поранення

 

 

 

Політика