Услышав крик о помощи, водитель пригородной маршрутки Вадим Цирфа, не задумываясь, прыгнул в воду и спас двоих детей.

Об этом сообщает “Думская” со ссылкой на телеканал “Град”.

Происшествие случилось на пруду в Красноселке, под Одессой, сообщает телеканал «Град». Водоем на первый взгляд небольшой, однако его глубина больше десяти метров. В жару здесь купается местная детвора.

К пруду водитель вышел случайно — отдохнуть после рейса, так как недалеко от водоема находится конечная остановка 59-ой маршрутки. Услышав крики о помощи, по словам Вадима Цифры, он подумал, что дети шалят, но когда понял, что это не шутка, бросился им на помощь.

Одному мальчику восемь лет, другому — десять. С ними все в порядке, врачам даже не пришлось оказывать им помощь. Зато медикам пришлось откачивать самого Вадима — пока спасал детей, сам чуть не утонул.

В автобусном парке своим сотрудником гордятся. Вадима Цирфу наградили почетной грамотой и обещают дать премию.

Економіка

  • Alexandrion: з Румунії з любов’ю
    Alexandrion: з Румунії з любов’ю

    Справжнім коньяком вважається напій, виготовлений у французьких гуральні з одного з трьох сортів винограду за певною місцевим регламентом технології. Створений за аналогічною рецептурою міцний напій, згідно з міжнародними правилами, може маркуватися виключно як «виноградний бренді». Але ми звикли називати саме коньяками популярні сорти, виготовлені, наприклад, у Вірменії чи в Україні. У цій статті ми розповімо про відомого в Європі виробника з Румунії, який випускає різноманітні благородні алкогольні напої, у тому числі виноградний бренді. А тим, кого цікавить актуальна ціна Alexandrion та хто хоче особисто переконатися в унікальних смакових якостях, чи варто відвідати онлайн-маркет Маудау.
    Читати далі