Во Фрунзовском районе в селе Ленино неизвестные дотла сожгли новую часовню. Об этом сообщает “Трасса Е-95”.

img142738759622371427388019

Строительство этой часовни на территории кладбища начал житель Ивано-Франковской области Петр Дяченко в память о покойном  отце, жившем когда-то в селе Ленино. Также в строительстве участвовали жители села и спонсоры, они установили окна и оборудовали  часовню.

 Подозрение местных жителей падает на психически нездоровых односельчан, которых уже не раз ловили на поджоге лесопосадок.  В данный момент правоохранительные органы ведут расследование.

Економіка

  • Alexandrion: з Румунії з любов’ю
    Alexandrion: з Румунії з любов’ю

    Справжнім коньяком вважається напій, виготовлений у французьких гуральні з одного з трьох сортів винограду за певною місцевим регламентом технології. Створений за аналогічною рецептурою міцний напій, згідно з міжнародними правилами, може маркуватися виключно як «виноградний бренді». Але ми звикли називати саме коньяками популярні сорти, виготовлені, наприклад, у Вірменії чи в Україні. У цій статті ми розповімо про відомого в Європі виробника з Румунії, який випускає різноманітні благородні алкогольні напої, у тому числі виноградний бренді. А тим, кого цікавить актуальна ціна Alexandrion та хто хоче особисто переконатися в унікальних смакових якостях, чи варто відвідати онлайн-маркет Маудау.
    Читати далі