фитолаборатория для проверки зерна

За сприяння проєкту «Економічна підтримка України» Одеська обласна фітосанітарна лабораторія 10 квітня відкрила в Ізмаїльському районі віддалене робоче місце №2. Це допоможе прискорити проведення аналізів, оскільки доставка зразків із Ренійського порту до Одеси займає великий проміжок часу.

Для того, щоб скоротити термін проведення фітосанітарної експертизи зерна за сприяння Проекту USAID на Дунаї відкрили додаткову фітолабораторію. Зарубіжні фахівці обладнали її всім необхідним – придбали мікроскопи, лабораторні ваги, бактерицидний опромінювач, систему водопідготовки, набір гир, лабораторну витяжну шафу та холодильник, а також витратні матеріали для щоденних фітосанітарних експертиз: чашки Петрі, ножиці, пробірки, халати, наконечники.

На Одещині зафіксували черговий випадок ботулізму

У цій лабораторії щоденно працюватимуть два провідні фахівці відділу фітосанітарного аналізу та один фахівець у відділі приймання та реєстрації об’єктів регулювання та оформлення документів.

Наявність лабораторії дасть змогу скоротити строки проведення фітосанітарної експертизи зерна, забезпечити безперебійну роботу аграрних підприємств та покращити логістику експорту українського зерна в південному регіоні.

Економіка