питание

В Ізмаїлі переглянули і збільшили вартість харчування учнів закладів загальної середньої освіти з числа дітей пільгових категорій. Підставою для цього стало звернення начальниці відділу освіти Жанни Волканецької.

Про це йдеться у відповідному рішенні Ізмаїльської міськради.

Так, на 2023 рік вартість харчування у школах для дітей пільгових категорій встановлено в розмірі 50 грн. на одного учня в день.

Завтра в Одесі відновлюють роботу садочки

Згідно з рішенням, безоплатним харчуванням міська влада забезпечить дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей з особливими освітніми потребами, які навчаються в інклюзивних класах, учнів 1-4 класів з родин, які отримують допомогу відповідно до Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям», а також дітей з-поміж осіб, визначених у статтях 10 і 101 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їхнього соціального захисту». Крім того, безоплатне харчування отримуватимуть діти з числа внутрішньо переміщених осіб та діти, які мають статус дитини, що постраждала внаслідок воєнних дій і збройних конфліктів.

Зазначимо, востаннє виконком погоджував тарифи на харчування в школах у вересні 2022 року. Тоді вартість харчування для дітей-пільговиків було встановлено в розмірі 40 грн. на одного учня в день.