патриотический автопробег

В Ізмаїлі відбувся патріотичний автопробіг «За Україну», присвячений Збройним Силам і всім захисникам, які віддали своє життя, захищаючи свободу і незалежність країни.

Організатором заходу виступила місцева активістка, волонтерка і дочка військового Ірина Хіміч. Наразі її батько перебуває в шпиталі після поранення. На його підтримку, а також на підтримку всіх захисників України вона вирішила провести патріотичну акцію.

«Ідею дуже довго виношувала в собі і, чесно кажучи, довгий час не наважувалася звернутися до офіційних органів за дозволом, боялася отримати відмову. Але коли мене підтримали, я зрозуміла, що це точно не остання патріотична акція»,- розповіла Ірина.

В рамках автопробігу колона автомобілів, прикрашених прапорами та фото загиблих, урочисто проїхалася основними проспектами і вулицями міста.

Одеські студенти завоювали чотири медалі на чемпіонаті України

До акції також приєдналися дружини, рідні та близькі загиблих на фронті ізмаїльців. Серед них Олена Горобченко та Христина Левченко. Вони зазначили, взяли участь в акції в пам’ять про своїх загиблих чоловіків, які героїчно загинули на полі бою. Також вирішили нагадати оточуючим про те, яку ціну платять українські захисники за свободу і незалежність країни.

Економіка