В Ізмаїлі волонтерська організація “Елітні сітки та не тільки!” веде активну підготовку до чергового  благодійного концерту і ярмарку на підтримку ЗСУ, які відбудуться у суботу, 17 вересня. До участі запрошуються всі охочі.

В якості локації для благодійного заходу, як і минулого разу, вибрали дунайську набережну біля морвокзалу, – повідомляє ІА “Бессарабія INFORM”.

Повідомляється, що у творчому блоці глядачі побачать виступи народної вокальної студії “Нота”, студії сучасного танцю “ES DANCE IZMAIL”, театрального гурту “UN BROKEN (НЕЗЛАМНІ)”, творчих колективів Обласного центру національних культур, Катерини Ліхащенко, Дар’ї Бутенко, вокального ансамблю “Мелодії Дунаю”, студії сучасного танцю “Без обмежень”, ансамблю естрадного танцю “Драйв”.

На організованому паралельно з концертом ярмарку можна буде придбати смаколики, патріотичні шопери, які користуються не аби якою популярністю у мешканців і гостей міста, різноманітні прикраси, сувеніри і ще багато красивих і цікавих виробів хенд-мейд.

Початок благодійної акції запланований на 16:00. 100% зібраних під час заходу коштів підуть на потреби Збройних сил України, з якими волонтерська організація знаходиться на постійному зв’язку і регулярно допомагає.

Зазначимо, що під час минулого благодійного ярмарку волонтерам вдалось зібрати трохи більше 20 тисяч гривень. Ці гроші підуть, зокрема, на матеріали для подальшого плетіння маскувальних сіток, яке в Ізмаїлі не зупиняється ні на день.

Політика