Саммит Diia in DC

Вчора у Вашингтоні відбувся перший в історії саміт Diia in DC на якому був презентований український застосунок для надання державних послуг «Дія».

«Маємо унікальний досвід цифровізації. Попри війну продовжуємо будувати потужну цифрову країну, запускати нові сервіси й послуги для громадян та бізнесу. Системно змінюємо філософію взаємодії між державою та людиною…

Зараз «Дія» – це 19 мільйонів користувачів, 14 документів та 30 сервісів у кілька кліків в смартфоні.  А ще – потужний бренд України, який належить кожному з вас», – повідомив віце-прем’єр-міністр з інновацій, розвитку освіти, науки та технологій – міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.

За словами міністра, зараз ведуться перемовини щодо експорту «Дії» з 10 державами. Також Мінцифри працює над впровадженням «Дії»  ще на двох континентах – йдуть перемовини з Колумбією і Замбією.

Додамо, що саміт Diia in DC організовано у співпраці між USAID, яке підтримує Мінцифри з перших днів роботи, та Міністерством цифрової трансформації України та за підтримки Eurasia Foundation, UKAid, Visa та Google.org Employment Opportunities з Дія.Освіта.

В Україні побудували нову вітроелектростанцію

 

 

Політика