подписание контракта

Міжвідомча робоча група з питань прискореного перегляду інструментів державного регулювання господарської діяльності рекомендувала Кабміну скасувати значну частину інструментів державного регулювання.

Про це повідомила прес-служба Мінекономіки.

Зокрема, йдеться про дозволи, ліцензії, декларації погоджень у сферах, формування політики в яких здійснює Міністерство економіки.

“Всього запропоновано скасувати 47% ліцензій і дозволів. Таке безпрецедентне рішення має на меті суттєво розширити економічні свободи в Україні та стимулювати розвиток підприємництва. Відповідне рішення було ухвалено на першому засіданні Міжвідомчої робочої групи з дерегуляції 26 січня”, – йдеться в повідомленні.

Як зазначила перший віце-прем’єр – міністр-міністр економіки Юлія Свириденко, вільне регуляторне середовище є надзвичайно важливим чинником економічного зростання.

Посівні площі під врожай-2023 зменшилися на 25%

Ми ліквідуємо інструменти, що заважають бізнесу нормально працювати, серед яких є рудименти ще радянських часів. Істотно спростимо і оцифруємо інструменти, необхідні для захисту інтересів суспільства. Роботу починаємо з інструментів, якими займається Міністерство економіки. Майже половина з них буде ліквідована, а решта – вдосконалена. Надалі міжвідомча робоча група розгляне інструменти регулювання, що належать до сфери компетенції інших органів влади”, – повідомила Свириденко.