Украинский еженедельник «2000» прекращает своё существование уже на этой недели.

Об этом говорится в сообщении, опубликованном на официальном сайте издания.

В качестве причины приостановки своей работы редакция издания называет приход новой власти.

«Под её трескотню о якобы восторжествовавшей свободе слова начинается уничтожение независимой прессы. И в числе первых “мишеней” — наше издание», – говорится в сообщении.

Отмечается, что последний выпуск еженедельника выйдет 14-ого марта.

Напомним, Интернет-издание «Украинская правда» также прекратило свою работу ввиду невозможности реализации своей деятельности в условиях новой власти.

Економіка

  • Alexandrion: з Румунії з любов’ю
    Alexandrion: з Румунії з любов’ю

    Справжнім коньяком вважається напій, виготовлений у французьких гуральні з одного з трьох сортів винограду за певною місцевим регламентом технології. Створений за аналогічною рецептурою міцний напій, згідно з міжнародними правилами, може маркуватися виключно як «виноградний бренді». Але ми звикли називати саме коньяками популярні сорти, виготовлені, наприклад, у Вірменії чи в Україні. У цій статті ми розповімо про відомого в Європі виробника з Румунії, який випускає різноманітні благородні алкогольні напої, у тому числі виноградний бренді. А тим, кого цікавить актуальна ціна Alexandrion та хто хоче особисто переконатися в унікальних смакових якостях, чи варто відвідати онлайн-маркет Маудау.
    Читати далі