Оперативників із департаменту стратегічних розслідувань поліції жорстоко побили бандити в Рені Одеської області. Про подію повідомила «Думська з посиланням на власні джерела в прокуратурі та поліції.

Як стало відомо, офіцери поліції прибули в Рені для відпрацювання спецоперації. Вісім оперуповноважених приїхали на двох машинах. Їхньою метою було перевірити інформацію про організацію в цьому районі незаконного переходу ухилянтів через кордон.

Приблизно о 23:20, п’ятеро поліцейських на Škoda Octavia припаркувалися біля магазину АТБ на Вознесенській вулиці — тобто практично в центрі міста. У цей момент до автомобіля підійшло п’ятеро міцних чоловіків спортивного вигляду. Вони почали молотити по машині ногами. А потім, відчинивши двері, почали витягувати копів з авто по одному, погрожуючи їм ножем і пістолетом. Після поліцейських стали жорстоко бити. ДСРівці відразу повідомили про свій статус, але на нападників це взагалі ніяк не вплинуло. Коли на підмогу побитим оперативникам під’їхали на другій машині колеги, побиття не зупинилося. Їх теж витягли з машини та побили.

Двоє поліцейських досі в лікарні із серйозними травмами — переломами і струсами мозку.

Через деякий час прибули місцеві патрульні. Оперуповноважених відвезли в райвідділ поліції. А їхніх кривдників незабаром затримали. Наразі їм повідомили про підозру у вимаганні (ч. 4 ст. 189 КК України) і хуліганстві з використанням холодної та вогнепальної зброї (ч. 4 ст. 296 КК України).

На Одещині злочинці підробляли документи для «легалізації» за кордоном

За інформацією «Думської», усі п’ятеро входять в ОЗУ бессарабського кримінального лідера Олега Попеску на прізвисько Румун. Наразі Олег Попеску перебуває в міжнародному розшуку за підозрою у встановленні злочинного впливу (ст.255 КК України).

За словами джерел в одеській поліції, банда Румуна, як і раніше, контролює майже всю Бессарабію, залякуючи фермерів і змушуючи їх платити данину. Також у сфері злочинного впливу ОЗУ – вирощування марихуани, замовні вбивства, контрабанда сигарет, наркотиків і спиртного. А після початку повномасштабної війни бандити Румуна контролюють і більшість «вікон» на кордоні, створених для переправлення ухилянтів.

Політика