Контейнерний термінал «Вікінг Альянс»

На території торгового порту м. Рені почав працювати унікального для південного регіону проєкт – контейнерний термінал ТОВ «Вікінг Альянс», повідомляє Агенція регіонального розвитку Одеської області. 

Згідно з інформацією Агенції, «Вікінг Альянс» – єдиний контейнерний термінал в Рені та єдиний, працюючий сьогодні в Україні. Компанія є партнером найбільшого світового транспортно-логістичного холдингу MAERS, який вважається лідером з контейнерних перевезень.

Додамо, що завдяки з’єднанню з магістральними контейнеровозами в румунській Констанці та турецькому Стамбулі компанія відновила морські перевезення, яких не було з початку війни. Вони експортують як сільгосппродукцію українських аграріїв, так і продукцію вітчизняних виробників зі всієї України.

Щодо імпорту, то в Україну завозяться запчастини, автомобілі, мінеральні добрива та інші товари, які  зараз необхідні для функціонування економіки країни.

Повідомляється, що на даний час термінал опрацьовує близько 1500 контейнерів в місяць. В планах – збільшення об’ємів в рази.

Також компанія планує запустити рефрижераторні контейнери, в яких можна буде перевозити заморожену продукцію, що значно розширить види експорту та імпорту.

Читайте також: Україна збільшує морські порти на Дунаї