диверсия на Чкаловском

На аеродромі Чкаловський в передмісті Москви підірвано декілька літаків спеціального призначення та бойовий вертоліт. Як повідомило ГУР України, російські правоохоронні органи проводять слідчі дії по пошуку диверсантів та намагаються приховати інформацію.

Інцидент відбувся 18 вересня на аеродромі, де базуються урядові літаки, так звані «літаки судного дня», літаки-розвідники та бойові вертольоти, яких залучають для збиття українських дронів над Московською областю.

«Невідомими особами на аеродромі, який ретельно охороняється, було закладено вибухівку та підірвано літаки Ан-128 та Іл-20 зі складу 354 авіаполку спеціального призначення, а також вертоліт Мі-28Н, який до цього активно залучався до збиття ударних дронів над Московською областю», – заявили в воєнній розвідці України.

диверсанты на Чкаловском

Попередньо пошкодження авіації суттєві та потрібен час для їх відновлення. У гелікоптера вибухом пошкоджено хвостову частину. Ще один Ан-148, який знаходився поряд із іншими на стоянці, отримав незначні пошкодження.

Варто відзначити, що аеродром Чкаловський знаходиться в північно-східному передмісті російської столиці на відстані майже 40 км.

Світ