09 октября в 16:10 в Службу спасения «101» поступило сообщение, что в с. Комаровка произошло возгорание жилого дома.

пожар
К месту происшествия было немедленно направлено пожарно-спасательное отделение. Пожар в течение полутора часов был локализован и полностью ликвидирован. Во время тушения пожара спасатели обнаружили без признаков жизни 39-летнего хозяина дома.

В результате пожара огнем уничтожен диван, пол, ковер на общей площади 7 м. кв. Вероятной причиной пожара считается нарушение правил пожарной безопасности.

По материалам пресс-службы ГУ ГСЧС в Одесской области

Економіка

  • Alexandrion: з Румунії з любов’ю
    Alexandrion: з Румунії з любов’ю

    Справжнім коньяком вважається напій, виготовлений у французьких гуральні з одного з трьох сортів винограду за певною місцевим регламентом технології. Створений за аналогічною рецептурою міцний напій, згідно з міжнародними правилами, може маркуватися виключно як «виноградний бренді». Але ми звикли називати саме коньяками популярні сорти, виготовлені, наприклад, у Вірменії чи в Україні. У цій статті ми розповімо про відомого в Європі виробника з Румунії, який випускає різноманітні благородні алкогольні напої, у тому числі виноградний бренді. А тим, кого цікавить актуальна ціна Alexandrion та хто хоче особисто переконатися в унікальних смакових якостях, чи варто відвідати онлайн-маркет Маудау.
    Читати далі