траур в Одессе по погибшим

В результаті сьогоднішнього масованого ракетного обстрілу України в Одеській області загинуло 4 чоловіка. Поранення отримали 26 чоловік. В Одеській обласній військовій адміністрації оголосили 30 грудня днем жалоби за погиблими. Про це повідомив голова Одеської ОВА Олег Кіпер.

Внаслідок ракетного обстрілу в Одесі пошкоджений 21 житловий будинок. Різного ступеня руйнування зазнали 70 квартир.

Нагадаємо, сьогодні ворог завдав масований комбінований удар по декількох областях України – Київ, Одеса, Дніпро, Львів, Харків та населені пункти Сумщини. Випущено 158 повітряних цілей, з яких знищено 114 – 27 ударних безпілотників типу Shahed–136/131 та 87 крилатих ракет Х–101/Х–555/Х–55.

В результаті обстрілу всього загинуло 18 чоловік. Поранення отримали 132 людини. Рятувальні операції продовжуються.

Економіка

  • Alexandrion: з Румунії з любов’ю
    Alexandrion: з Румунії з любов’ю

    Справжнім коньяком вважається напій, виготовлений у французьких гуральні з одного з трьох сортів винограду за певною місцевим регламентом технології. Створений за аналогічною рецептурою міцний напій, згідно з міжнародними правилами, може маркуватися виключно як «виноградний бренді». Але ми звикли називати саме коньяками популярні сорти, виготовлені, наприклад, у Вірменії чи в Україні. У цій статті ми розповімо про відомого в Європі виробника з Румунії, який випускає різноманітні благородні алкогольні напої, у тому числі виноградний бренді. А тим, кого цікавить актуальна ціна Alexandrion та хто хоче особисто переконатися в унікальних смакових якостях, чи варто відвідати онлайн-маркет Маудау.
    Читати далі