электронные сигареты

В Одеській області викрили організаторів нелегального продажу тютюнових виробів через спеціально створений канал в Telegram. Вилучено товар вартістю 3,2 млн грн.

Про це повідомили в Бюро економічної безпеки України.

Фігуранти зберігали електронні сигарети без марок акцизного податку та аксесуари до них в орендованих квартирах і нежитлових приміщеннях на території паркінгу одного з житлових комплексів Одеси. Протягом року здійснювали відправлення за допомогою кур’єрських служб доставки по всій території України. Оплату приймали на банківську картку або за допомогою переказів кур’єрської служби.

Також встановлено, що при реалізації товару продавці не перевіряли вік покупців, тому вказану продукцію могли придбати неповнолітні.

Нардепу Тищенку повідомили про підозру через скандал у Дніпрі

У результаті обшуків вилучили понад 2 тисяч електронних сигарет, рідини до них у ємностях по 10, 15, 30 мл, змінні картриджи для електронних сигарет, кошти отримані від незаконної діяльності, мобільні телефони та транспортний засіб. Орієнтовна вартість вилученого становить 3,2 млн грн.

Виявлену продукцію направлено для проведення експертизи. Наразі слідчі дії тривають, встановлюється повне коло осіб, причетних до незаконної діяльності.

Політика