Сегодня в 8.10 на углу Большой Арнаутской и  Гимназической  огромная акация с треском рухнула на три припаркованные машины, перекрыв движение по центральной магистрали. Об этом сообщает “Рупор Одессы”.

дерево

В настоящее время от ул.Канатной до ул.Осипова по Большой Арнаутской движение транспорта перекрыто. Хозяева пострадавших автомобилей оценивают размеры ущерба. Жертв нет.

дерево2

На месте происшествия работают спасатели, полиция и  сотрудники зелентреста.

Економіка

  • Alexandrion: з Румунії з любов’ю
    Alexandrion: з Румунії з любов’ю

    Справжнім коньяком вважається напій, виготовлений у французьких гуральні з одного з трьох сортів винограду за певною місцевим регламентом технології. Створений за аналогічною рецептурою міцний напій, згідно з міжнародними правилами, може маркуватися виключно як «виноградний бренді». Але ми звикли називати саме коньяками популярні сорти, виготовлені, наприклад, у Вірменії чи в Україні. У цій статті ми розповімо про відомого в Європі виробника з Румунії, який випускає різноманітні благородні алкогольні напої, у тому числі виноградний бренді. А тим, кого цікавить актуальна ціна Alexandrion та хто хоче особисто переконатися в унікальних смакових якостях, чи варто відвідати онлайн-маркет Маудау.
    Читати далі