4-ого ноября в 13:00 в Одессе на открытии нового офиса турфирмы Van der Tour в торговом центре «”Таврия-В” Суворовский» на первом километре Новониколаевской дороги будет разыграна путёвка на двоих в Прагу.

Об этом сообщает «Таймер».

По мнению сотрудников компании, благодаря новому офису фирма станет ближе к своим клиентам, которые проживают на посёлке Котовского.

Кроме розыгрыша поездки в Прагу и множества других подарков, торжественная программа открытия офиса будет включать в себя праздничное шоу.

Компания Van der Tour предлагает своим клиентам туры по Украине и за рубеж. В фирме гордятся гибкой ценовой политикой, позволяющей хорошо отдохнуть как студенту, так и клиенту бизнес-класса.

Економіка

  • Alexandrion: з Румунії з любов’ю
    Alexandrion: з Румунії з любов’ю

    Справжнім коньяком вважається напій, виготовлений у французьких гуральні з одного з трьох сортів винограду за певною місцевим регламентом технології. Створений за аналогічною рецептурою міцний напій, згідно з міжнародними правилами, може маркуватися виключно як «виноградний бренді». Але ми звикли називати саме коньяками популярні сорти, виготовлені, наприклад, у Вірменії чи в Україні. У цій статті ми розповімо про відомого в Європі виробника з Румунії, який випускає різноманітні благородні алкогольні напої, у тому числі виноградний бренді. А тим, кого цікавить актуальна ціна Alexandrion та хто хоче особисто переконатися в унікальних смакових якостях, чи варто відвідати онлайн-маркет Маудау.
    Читати далі