переименование улиц

Найближчим часом в Одесі можуть з’явитися вулиці, названі на честь командира 28-ої ОМБр Віталія Гуляєва, а також на честь 28-ої окремої механізованої бригади імені Лицарів Зимового Походу  та 35-ої окремої бригади морської піхоти імені контр-адмірала Михайла Остроградського. 

Таке рішення одноголосно було прийнято на нещодавній сесії, повідомляє пресслужба Одеської міськради.

З метою вшанування військових підрозділів Одещини та їхніх командирів, які ведуть боротьбу з російською агресією, в найменуваннях об’єктів топоніміки на території міста Одеси, міська рада доручила історико-топонімічній комісії при Виконкомі у місячний термін надати пропозиції та рекомендації щодо перейменування відповідних об’єктів топоніміки.

Головам районних адміністрацій Одеської міськради доручено за результатами рекомендацій історико-топонімічної комісії у двомісячний термін забезпечити проведення громадських обговорень з питань перейменування об’єктів топоніміки міста Одеси.

Відповідний проєкт рішення щодо перейменування повинен підготувати Департамент культури, міжнародного співробітництва та європейської інтеграції Одеської міськради.

Нагадаємо, що командир 28-ої окремої механізованої бригади імені Лицарів Зимового Походу полковник Віталій Гуляєв загинув 23 липня цього року на Миколаївщині від рук російських загарбників.

28 ОМБр, що дислокується під Одесою, зупинила просування російських військ на півдні і, відкинувши їх, крок за кроком почала очищати від загарбників Миколаївщину та Херсонщину.

35 окрема бригада морської піхоти імені контр-адмірала Михайла Остроградського, пункт постійної дислокації якої також розташований поряд з Одесою, з перших днів відкритого російського вторгнення бере активну участь у звільненні окупованих земель.

Читайте також: В Ізмаїлі відкрито голосування по новим назвам вулиць

 

Політика