сезон фонтанов

В Одесі традиційно 1 квітня запустили перший фонтан. На жаль, цьогоріч у перший день квітня запущено лише один фонтан, який розташовано на Театральній площі. До запуску ще підготовлено близько 10 фонтанів, але поки що запустити їх усіх можливості немає.

Про це повідомили у пресслужбі Одеської міської ради.

«Цього року ми запускаємо поки що лише один фонтан, розташований на Театральній площі. Фонтан є енергозатратним об’єктом, а в умовах дефіциту електроенергії наразі не є можливим ввімкнути, як раніше, декілька фонтанів одночасно. Тому було прийняте рішення запустити найулюбленіший одеситами фонтан біля Оперного театру», – розповів заступник директора КП «Сервісний центр» Олег Яковенко.

Один з одеських пляжів увійшов до списку найкращих у світі

Розконсервація проводиться поетапно, зазвичай до кінця квітня всі одеські фонтани вже радують одеситів і гостей міста своєю красою і свіжістю. Але в зазначених умовах інші одеські фонтани буде включено залежно від обставин.

Економіка

  • Alexandrion: з Румунії з любов’ю
    Alexandrion: з Румунії з любов’ю

    Справжнім коньяком вважається напій, виготовлений у французьких гуральні з одного з трьох сортів винограду за певною місцевим регламентом технології. Створений за аналогічною рецептурою міцний напій, згідно з міжнародними правилами, може маркуватися виключно як «виноградний бренді». Але ми звикли називати саме коньяками популярні сорти, виготовлені, наприклад, у Вірменії чи в Україні. У цій статті ми розповімо про відомого в Європі виробника з Румунії, який випускає різноманітні благородні алкогольні напої, у тому числі виноградний бренді. А тим, кого цікавить актуальна ціна Alexandrion та хто хоче особисто переконатися в унікальних смакових якостях, чи варто відвідати онлайн-маркет Маудау.
    Читати далі