Сегодня, 3-его декабря, в Одессе на Греческой площади микроавтобус «Исудзу», обслуживающий сеть супермаркетов «Таврия В», провалился под землю.

Об этом сообщает «048.ua».

Инцидент произошёл в трёх метрах от так называемой «Чёрной дыры» – затянувшейся грандиозной стройки автопаркинга.

По словам водителя микроавтобуса, он припарковался в обычном месте, после чего отлучился на несколько минут.

Придя к микроавтобусу, одессит был шокирован увиденным: его микроавтобус уже «лежал на пузе», а переднее колесо повисло в воздухе над образовавшейся ямой.

Отметим, что с другой стороны ТРЦ «Афина», около бизнес-центра «Ольвия», ситуация сложилась не лучшим образом: яма образовалась прямо на тротуаре. В такую «ловушку» уже рискуют угодить одесские пешеходы.

Економіка

  • Alexandrion: з Румунії з любов’ю
    Alexandrion: з Румунії з любов’ю

    Справжнім коньяком вважається напій, виготовлений у французьких гуральні з одного з трьох сортів винограду за певною місцевим регламентом технології. Створений за аналогічною рецептурою міцний напій, згідно з міжнародними правилами, може маркуватися виключно як «виноградний бренді». Але ми звикли називати саме коньяками популярні сорти, виготовлені, наприклад, у Вірменії чи в Україні. У цій статті ми розповімо про відомого в Європі виробника з Румунії, який випускає різноманітні благородні алкогольні напої, у тому числі виноградний бренді. А тим, кого цікавить актуальна ціна Alexandrion та хто хоче особисто переконатися в унікальних смакових якостях, чи варто відвідати онлайн-маркет Маудау.
    Читати далі