МВД Украины начало создавать новую патрульную службу, которая будет выполнять часть функций ГАИ. Об этом на своей страничке в Фейсбук написал  министр внутренних дел Арсен Аваков: “ГАИ будет ликвидирована. Часть ее функций возьмет на себя патрульная полиция. МРЭО в их нынешнем виде будет ликвидировано – будет новая система”. Подробности министр пообещал сообщить позже.

полиция

Претендентов на службу в патрульной полиции Киева будут отбирать на конкурсной основе с 19 января по 6 февраля 2015 года. “Конкурсный отбор, обучение, тесты – и в преддверии лета в Киеве будет новая патрульная полиция”, – уточнил Арсен Аваков.

Економіка

  • Alexandrion: з Румунії з любов’ю
    Alexandrion: з Румунії з любов’ю

    Справжнім коньяком вважається напій, виготовлений у французьких гуральні з одного з трьох сортів винограду за певною місцевим регламентом технології. Створений за аналогічною рецептурою міцний напій, згідно з міжнародними правилами, може маркуватися виключно як «виноградний бренді». Але ми звикли називати саме коньяками популярні сорти, виготовлені, наприклад, у Вірменії чи в Україні. У цій статті ми розповімо про відомого в Європі виробника з Румунії, який випускає різноманітні благородні алкогольні напої, у тому числі виноградний бренді. А тим, кого цікавить актуальна ціна Alexandrion та хто хоче особисто переконатися в унікальних смакових якостях, чи варто відвідати онлайн-маркет Маудау.
    Читати далі