До Ізмаїла 5 січня завітав Академічний ансамбль пісні і танцю Національної гвардії України. Для всіх силових структур Ізмаїльщини в Палаці культури ім. Т. Шевченка відбувся концерт, покликаний підтримати моральний і бойовий дух військовослужбовців.

Концертна програма тривала близько двох годин і включала в себе виступи заслужених артистів України – Юлії Мартинової-Любецької, Анни Петраш та Олексія Похвали, Ігоря Кругляка та Михайла Круля, хору Нацгвардії, фольклорного гурту «Душа співає», квартету «Гетьман» тощо.

Також теплий прийом залу отримав номер шотландського танцю в супроводі волинки (Василь Нагорний) і скрипки (Сергій Боровий).


Народні та сучасні українські пісні у професійному виконанні підняли настрій представникам усіх силових структур Ізмаїльщини. Бурхливі оплески, квіти, потужна віддача від глядачів стали головними доказами цьому.

На знак подяки та поваги від командира військової частини підполковника Андрія Бойко артисти отримали картину місцевої художниці Анастасії Попової.

«Нехай ця картина буде гарним спогадом про наше місто. Чоловік художниці, яка передала цю роботу, з перших днів війни вступив до лав Національної гвардії України – зазначив командир. – Кожен із нас, хтось на полі бою, хтось у тилу, хтось зі сцени – усі ми робимо свій внесок у наближення Перемоги. Слава Україні!»