В Ізмаїльській картинній галереї 28 липня до Дня державності відкрилася персональна виставка члена Національної спілки художників України та члена Спілки мариністів Одеси Святослава Скоробогатого.

Стартував захід звучанням державного гімну у виконанні заслуженого артиста естрадного мистецтва України Івана Носика, який приїхав із міста Миколаїв.


В ізмаїльському музеї вже було 54 роботи художника, які передала його дружина Катерина Скоробогатова. Цього року вона подарувала картинній галереї ще й графічні роботи художника. Вони й стали основою виставки. Загалом експозиція складалася з 34 графічних творів – це вулиці Одеси, Львова, марини та гірські пейзажі, створені з 1967 по 2008 роки. Також до експозиції увійшов живописний «Портрет дружини».

Зазначимо, багато робіт художника було придбано Міністерством культури України, вони перебувають у різних музеях України та приватних колекціях ближнього і далекого зарубіжжя. Цикл його робіт «Стародавня Одеса» і приморські замальовки 70-80-х років уже стали предметом справжнього полювання колекціонерів із Великої Британії, США, Ізраїлю та інших країн. А Міністерство Пошти Італії цього року має випустити колекційну марку з його картини з видом порту.

Політика