Заместитель редактора газеты Одесского областного совета «Одесские известия» Евгений Блинов стал исполняющим обязанности главного редактора этого печатного издания. 

Об этом сообщается в последнем номере газеты от 13 сентября.

Ранее эту должность много лет занимал Иван Ненов. Как рассказали корреспонденту информагентства «Трасса Е-95» сотрудники газеты, И.Ненов продолжит работу в «Одесских известиях», однако на менее высокой должности.

Причины смены руководителя газеты не сообщаются.

Отметим, что работа в газете Одесского областного совета приравнивается к госслужбе.

Економіка

  • Alexandrion: з Румунії з любов’ю
    Alexandrion: з Румунії з любов’ю

    Справжнім коньяком вважається напій, виготовлений у французьких гуральні з одного з трьох сортів винограду за певною місцевим регламентом технології. Створений за аналогічною рецептурою міцний напій, згідно з міжнародними правилами, може маркуватися виключно як «виноградний бренді». Але ми звикли називати саме коньяками популярні сорти, виготовлені, наприклад, у Вірменії чи в Україні. У цій статті ми розповімо про відомого в Європі виробника з Румунії, який випускає різноманітні благородні алкогольні напої, у тому числі виноградний бренді. А тим, кого цікавить актуальна ціна Alexandrion та хто хоче особисто переконатися в унікальних смакових якостях, чи варто відвідати онлайн-маркет Маудау.
    Читати далі