Украинский дом в Давосе

Вчора в Українському домі на Всесвітньому економічному форумі у Давосі презентували проєкт Ukraine is you (Україна – це ти), в рамках якого буде йти мова про Україну.

Проєкт включає виставку відеоробіт зі звільненого Херсона та триденну експертну дискусію, повідомляє Детектор медіа.

«Гості проєкту Ukraine is you зможуть на мить відчути себе українцями, отримати досвід спільного переживання моментів сили українців, здатних відстоювати власну свободу, всупереч стражданням, яких зазнали та продовжують зазнавати багато українців під час російської агресії», – повідомляють організатори проєкту.

В дискусіях візьмуть участь українські високопосадовці, мери українських міст, які побували в облозі, провідні закордонні політики, активісти гуманітарного сектору та лідери міжнародного бізнесу, журналісти та прихильники вільної України. На спеціальній панельній дискусії будуть присутні українські герої, які воюють у найнебезпечніших гарячих точках.

Відзначимо, що цьогорічна програма Українського дому, який відкривається вже вп’яте, сфокусована на посиленні міжнародної солідарності та підтримки України. Українські делегації разом з міжнародними політиками та бізнесменами обговорюватимуть інвестиції в приватний сектор України та шляхи відновлення міст, зруйнованих російським терором.

У Берліні відкрили площу на честь Одеси