Новогодние елки – 2021

В Арцизі, Болграді, Ізмаїл вирішили не встановлювати у цьому році головних ялинок міст.

Зазвичай окраси Різдвяних на новорічних свят встановлювали до Дня Святого Миколая, але цього року, враховуючи наявну небезпеку, вирішили цього не робити.

Вчора Арцизський міський голова звернувся до мешканців громади зі сподіванням, що всі поставляться з розумінням до такого рішення. «Враховуючи, що наше місто неодноразово піддавалося ворожим обстрілам, ми прийняли рішення цього року не встановлювати головної новорічної ялинки. Не буде цьогоріч і масових святкувань», – написав він на своїй фейсбук-строінці.

Також вчора про аналогічне рішення повідомила Болградська міська рада.

«Мені відомі результати опитування з цього приводу серед мешканців Болградської громади, я і сам виступав за те, щоб ялинка на головній площі Болграда все ж таки була встановлена. Але на сьогодні, вважаю, ми не повинні виділятися на тлі інших міст області, більшість яких виступила проти цієї традиції. Не тому, що не можемо, у нас, дякувати Богові, ракети не літають, все тихо. Але, ставити ялинку в Болграді, коли в тій же Одесі чи Чорноморську трапляються прильоти, і від них не застрахований сьогодні ніхто, вважаю неправильним», – заявив мер Болграда Сергій Димитрієв.

Таке ж рішення кількома днями раніше прийняли у Ізмаїлі.

Відзначимо, що попри те, що у містах не буде ялинок на центральних майданах, у всіх громадах вже відбуваються передріздвяні та передноворічні свята у школах, Будинках культури, дитячих садочках.

День Святого Николая в Болграде
День Святого Николая в Болграде, фото: bolgradsovet

Поліція нагадує про заборону «новорічних салютів»