В комунальнім закладі «Болградська ЦБС» (бібліотека) працює імпровізований кінозал, повідомляє кореспондент «Топора».

Кожної п’ятниці о 14:00 всі бажаючи можуть завітати до читальної зали бібліотеки, яка розташована на проспекті Соборному, на безплатний кіносеанс.

Анонси про картину, яка буде запропонована глядачам, працівники бібліотеки заздалегідь розміщують на фейсбук – сторінці закладу, де також стисло розповідають про фільм. Також до показу готується виставка творчого доробку автора за мотивами твору якого знятий фільм.

Минулої п’ятниці глядачі мали можливість переглянути фільм «Кайдашева сім’я» по повісті І. С. Нечуя-Левицького, а також вибрати книги класика для читання.

Відзначимо, що в Болграді, де немає кінотеатру, це єдина можливість подивитися фільм не по телевізору чи на моніторі комп’ютера, а на більш-менш широкому екрані. До того ж ці кінопокази дають можливість людям обмінятися враженнями, поспілкуватися в невимушеній обстановці.

Додамо, що це не єдина нетрадиційна форма роботи болградських бібліотекарів із читачами. У їхньому арсеналі організація читальних залів просто неба, постановка лялькових вистав та багато інших цікавих заходів.

Політика