В Болградском райсовете состоялось торжественное открытие малого зала заседаний, сообщает корреспондент «Топора».

DSCN0003

Новое помещение будет использоваться для проведения заседаний постоянных депутатских комиссий, президиума райсовета. На стенах зала планируют разместить стенды, знакомящие с выдающимися людьми района.

DSC04232

Также работники райсовета презентовали своеобразный мини-музей Болградского районного совета, в котором представлены руководители и депутатский корпус предыдущих созывов.

DSC04241

В торжественном открытии исторического уголка приняли участие предыдущие и сегодняшний руководители, депутаты и работники аппарата райсовета.

Економіка

  • Alexandrion: з Румунії з любов’ю
    Alexandrion: з Румунії з любов’ю

    Справжнім коньяком вважається напій, виготовлений у французьких гуральні з одного з трьох сортів винограду за певною місцевим регламентом технології. Створений за аналогічною рецептурою міцний напій, згідно з міжнародними правилами, може маркуватися виключно як «виноградний бренді». Але ми звикли називати саме коньяками популярні сорти, виготовлені, наприклад, у Вірменії чи в Україні. У цій статті ми розповімо про відомого в Європі виробника з Румунії, який випускає різноманітні благородні алкогольні напої, у тому числі виноградний бренді. А тим, кого цікавить актуальна ціна Alexandrion та хто хоче особисто переконатися в унікальних смакових якостях, чи варто відвідати онлайн-маркет Маудау.
    Читати далі