Передача генераторов

Болградська районна військова адміністрація передала чотири електрогенератори представникам оператора мобільного зв’язку «Київстар».

Найближчим часом ці генератори будуть встановлені на вежах мобільного зв’язку «Київстар» в Болградській, Василівській, Криничненській та Кубейських громадах району, що допоможе забезпечити безперебійний мобільний зв’язок, повідомляє прес-служба Болградської РВА.

Відзначимо, що це обладнання було отримано від обласного гуманітарного штабу та передано в громади для забезпечення зв’язку в разі відключення електроенергії.

Додамо, що під час зустрічі з представником українського оператора мобільного зв’язку «Київстар» обговорювалися плани встановлення відповідного обладнання в інших громадах району.

Раніше повідомлялося, що компанія «Київстар» додатково інвестує 50 млн грн у джерела безперебійного живлення для роботи послуги «Домашній інтернет». Це дасть можливість забезпечити інтернетом понад 10 тис. будинків під час відключень електроенергії.

Компанія також зверталася до представників ОСББ, ЖЕКів, керуючих компаній та комерційних установ з проханням сприяти забезпеченню обладнання компанії електроживленням.

Ізмаїльську лікарню забезпечать автономним водопостачанням