Благодійний гастроярмарок

Цього тижня (18 та 19 травня) у місті Болград в рамках Бессарабського економічного форуму відбудеться благодійна виставка-ярмарок виробників товарів і послуг.

За словами організаторів Форуму (а також ярмарку): «у ці дні представлять свою продукцію місцеві виробники промислових та продовольчих товарів (сільгоспобладнання, продукція для здоров’я та краси, сувенірна продукція. одяг, бринза, каварма, вино та кулінарія нашого регіону та багато іншого)».

 

Зібрані під час ярмарку кошти спрямують на купівлю дрону для наших захисників на фронті.

Відзначимо, що ярмарок пройде у традиціях гастрономічного фестивалю «Гергьовденски панаир – Смачний баранчик», які до широкомасштабного вторгнення входив у число чотирьох традиційних річних фестивалів Болграду.

Додамо, що ярмарок – частина Бессарабського економічного форуму, який відкривається у Болграді 18 травня.

Мета форуму – мотивування промислових та сільськогосподарських виробників, підприємців, органів місцевого самоврядування півдня Одеської області до участі у внутрішніх та міжнародних проєктах, залучення інвестицій в регіон для вирішення виробничих, інфраструктурних соціальних завдань, створення робочих місць, збільшення надходжень до бюджетів різних рівнів в умовах воєнного стану, зміцнення обороноздатності країни та безпеки громадян.

Підготовка до Міжнародного Бессарабського економічного форуму вийшла на фінішну пряму

 

 

 

Економіка