Очередное заседание «Клуба Интересных встреч», действующего в Болградской  районной  библиотеке для взрослых, было посвящено   Всемирному Дню поэзии.

Об этом сообщает корреспондент «Топора».

фото1525

фото1548

Темой встречи  стала поэзия болградцев о родном крае. В этот день в библиотеке звучали стихи известных местных поэтов Валерия Бессарабского, Владимира Бовсуновского, Елены Таневой в исполнении работников библиотеки и учащихся местных школ.

В заседании клуба принял участие лауреат многих конкурсов и фестивалей Пантелей Бальжик, который живет в селе Червоноармейское Болградского района. Со своим творчеством присутствующих познакомили юные поэтессы  Алина Волкова,  Ольга Зайцева и Изабелла Коджебаш.

Економіка

  • Alexandrion: з Румунії з любов’ю
    Alexandrion: з Румунії з любов’ю

    Справжнім коньяком вважається напій, виготовлений у французьких гуральні з одного з трьох сортів винограду за певною місцевим регламентом технології. Створений за аналогічною рецептурою міцний напій, згідно з міжнародними правилами, може маркуватися виключно як «виноградний бренді». Але ми звикли називати саме коньяками популярні сорти, виготовлені, наприклад, у Вірменії чи в Україні. У цій статті ми розповімо про відомого в Європі виробника з Румунії, який випускає різноманітні благородні алкогольні напої, у тому числі виноградний бренді. А тим, кого цікавить актуальна ціна Alexandrion та хто хоче особисто переконатися в унікальних смакових якостях, чи варто відвідати онлайн-маркет Маудау.
    Читати далі