Болградский винфест

На початку листопада у Болграді планують провести традиційний Міжнародний винний фестиваль «Bolgrad Wine Fest».

Зрозуміло, що такого грандіозного дійства, як це було до початку повномасштабного вторгнення россії в Україну, проводити ніхто не планує, але місцеві винороби матимуть змогу продемонструвати свої досягнення.

4 листопада дегустаційна комісія фестивалю оцінить зразки вин, які подадуть винороби.

«Бажаючим взяти участь у конкурсі виноробів Болградського винного фестивалю, необхідно надсилати свої зразки вин не пізніше 18 години 3 листопада, за адресою: м.Болград, вул. Інзовська,170. Фонд підтримки підприємництва (будівля колишнього Будинку офіцерів)»,повідомили організатори фестивалю.

На 11-12 листопада у Болграді заплановано проведення фестивальної виставки – ярмарки (з урахуванням обмежень воєнного часу) під час якої можна буде скуштувати та придбати вина місцевих виробників, а також традиційні вироби бессарабської кухні.

Також в програмі фестивалю заплановано проведення круглого столу для виноробів та виноградарів, на якому будуть оголошені результати роботи дегустаційної комісії, обговорюватимуться проблеми галузі та варіанти співробітництва.

КЗ «Центр культури та дозвілля» Болградської міськради готує культурну програму.

Додамо, що під час роботи фестивалю буде проводитися збір коштів на підтримку ЗСУ.

Організатори повідомляють, що з усіх питань участі та проведення фестивалю можна звертатися за телефонами: (096)369-46-88, (093)220-51-91 Валентина; (067)289-37-88 Сергій; (067)292-60-96 Сахаров Сергій Олексійович.

У Болграді волонтери готуються до осіннього ярмарку