Погрузка зерна на баржу

У парламенті Болгарії розглянуть питання про скасування заборони на імпорт деяких сільгосптоварів з України. Відповідний проєкт прийняв парламентський комітет з питань економічної політики та інновацій.

«Ініціативу підтримали 10 членів комітету, четверо проголосували проти, двоє утрималися. Остаточне рішення має ухвалити парламент.

У документі йдеться, що Болгарія не підтримує продовження після 15 вересня надзвичайного заходу щодо заборони імпорту»,повідомив Forbes.

«Враховуючи солідарність Болгарії з Україною і вважаючи, що існує необхідність забезпечення поставок сільськогосподарської продукції, щоб гарантувати продовольчу безпеку у світовому масштабі без ризику для конкурентоспроможності болгарських виробників, Болгарія не підтримає продовження до кінця року заборони, що закінчується 15 вересня, на імпорт пшениці, кукурудзи, ріпаку та соняшнику з України», – йдеться в документі.

Водночас повідомляється, що проти виступили галузеві організації, які були присутні на засіданні, та місцеві фермери. А в Національній асоціації виробників зерна Болгарії заявили, що таке рішення «ставить під загрозу болгарських виробників».

Відзначимо, що у Польщі не збираються відновлювати імпорт українського збіжжя.

Ініціативу Grain from Ukraine розширять на дунайські порти – Шмигаль

 

 

 

 

 

Політика