Утром 8 апреля в Березовке  возник пожар в частном жилом доме на улице Щорса. Об этом сообщает пресс-служба ГУ ГСЧС Украины в Одесской области.

пожар

Приехавшие пожарные погасили пламя на общей площади 1,5 квадратных метра, и помогли выбраться из огня 63-летнему хозяину дома. Он из-за плохого самочувствия не смог выйти из дома самостоятельно. Спасенному мужчине вызвали бригаду скорой помощи.

Причина пожара устанавливается.

Економіка

  • Alexandrion: з Румунії з любов’ю
    Alexandrion: з Румунії з любов’ю

    Справжнім коньяком вважається напій, виготовлений у французьких гуральні з одного з трьох сортів винограду за певною місцевим регламентом технології. Створений за аналогічною рецептурою міцний напій, згідно з міжнародними правилами, може маркуватися виключно як «виноградний бренді». Але ми звикли називати саме коньяками популярні сорти, виготовлені, наприклад, у Вірменії чи в Україні. У цій статті ми розповімо про відомого в Європі виробника з Румунії, який випускає різноманітні благородні алкогольні напої, у тому числі виноградний бренді. А тим, кого цікавить актуальна ціна Alexandrion та хто хоче особисто переконатися в унікальних смакових якостях, чи варто відвідати онлайн-маркет Маудау.
    Читати далі