Вчера, 26 апреля,  в 3:32 в службу спасения «101» Белгорода-Днестровского сообщили о пожаре в доме на улице Франко. Об этом информирует  пресс-служба регионального управления ГСЧС.

пожар

Прибывшие пожарные  потушили огонь  на общей площади 40 квадратных метров и спасли 83-летнего хозяина дома. Погибших и пострадавших нет. Причина пожара устанавливается.

Економіка

  • Alexandrion: з Румунії з любов’ю
    Alexandrion: з Румунії з любов’ю

    Справжнім коньяком вважається напій, виготовлений у французьких гуральні з одного з трьох сортів винограду за певною місцевим регламентом технології. Створений за аналогічною рецептурою міцний напій, згідно з міжнародними правилами, може маркуватися виключно як «виноградний бренді». Але ми звикли називати саме коньяками популярні сорти, виготовлені, наприклад, у Вірменії чи в Україні. У цій статті ми розповімо про відомого в Європі виробника з Румунії, який випускає різноманітні благородні алкогольні напої, у тому числі виноградний бренді. А тим, кого цікавить актуальна ціна Alexandrion та хто хоче особисто переконатися в унікальних смакових якостях, чи варто відвідати онлайн-маркет Маудау.
    Читати далі